"Üç puan için geldik! Dersler çıkaracağız..."

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır, Beşiktaş ile 0-0 sona eren derbiyi değerlendirdi, "Buraya üç puan için geldik. Bizler Fenerbahçe oyuncusuyuz. Güçlü bir duruş sergilememiz gerekiyor. Bundan sonrası için derslerimizi çıkarıp yolumuza devam edeceğiz" dedi.

NTV Spor 02.10.2022 - 22:27 | Son Güncelleme: 02.10.2022 - 22:29
Anadolu Ajansı

Altay Bayındır, Beşiktaş derbisini yorumlarken, "Açıkçası üzgünüz. Buraya üç puan için geldik. Bizim için bir önceki haftadan tatsız bir maçtı. Derbi ayrı bir havası var. Hocamızın söylediklerini maça yansıtmaya çalıştık. Maç içerisinde bazı şeyler yaşayabiliyorsun. Bu maçtan derslerimizi alıp Perşembe günkü maçımıza, sonra lig maçına hazırlanacağız. Her maça rakibin kim olduğuna bakmadan hazırlanıyoruz. Bizler Fenerbahçe oyuncusuyuz. Güçlü bir duruş sergilememiz gerekiyor. Bundan sonrası için derslerimizi çıkarıp yolumuza devam edeceğiz" açıklamasını yaptı. 

Hafta içinde oynayacakları Avrupa Ligi maçının sorulması üzerine Altay Bayındır, "Bizler birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece olumlu ve olumsuz eleştirilere kulağımızı kapatırsak başarılı olacağımızı biliyoruz. Herkes nerede olduğunun bilincinde. Hocamızla her detayı antrenmanda ve maçta konuşup tartışıyoruz. Bundan sonraki sonuçlar umarım camiayı sevindirir. Çünkü önemli bir süreçteyiz" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...