Uğurcan Çakır’dan taraftarlara imzalı eldiven

Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, taraftarlara kendi kullandığı kaleci eldivenlerini imzalayarak hediye ediyor.

Haber Merkezi - NTV Spor 22.02.2024 - 18:50
Uğurcan Çakır’dan taraftarlara imzalı eldiven

Çakır, Kulübün Resmi Fan Token Partneri Socios uygulaması üzerinden sadece Türkiye’deki değil, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan ’a gönül vermiş Trabzonspor Fan Token sahibi olan taraftarlara imzalı kaleci eldivenini armağan edecek.

Socios uygulamasını indirerek, dünyanın birçok farklı ülkesinden Trabzonspor’un bazı kararlarına katılarak oy kullanan Trabzonspor Fan Token sahibi taraftarlar, geçen sezon Papara Park’ta gerçek bir maçı deneyimi yaşamış, bu sezonun başında da Nicolas Pepe’nin forma numarasını belirlemişlerdi.

DÜNYA DEVLERİNİ GERİDE BIRAKTI

‘Bize Her Yer Trabzon’ diyerek dünya genelinde 100’den farklı ülkeden Socios uygulamasını indirerek, Trabzonspor’a olan aşklarını göstermek için Trabzonspor’un Resmi Fan Tokenı Trabzonspor Fan Token alan bordo mavili taraftarlar, takımları ile olan etkileşimlerinde de geçen sezon Roma, Atletico Madrid gibi dünyanın önde gelen kulüpleri de geride bırakmışlardı. Japonya’dan Arjantin’e, Nijerya’dan çok sayıda Avrupa ülkesine kadar on binlerce taraftar Socios.com uygulamasında, ‘Bize her yer Trabzon!’ diyerek Trabzonspor Fan Token sahibi oldu.

Sayfa Yükleniyor...