"Uğurcan Çakır için 15 milyon Euro"

Trabzonspor ve A milli takımımızın en önemli yıldızları arasında yer alan Uğurcan Çakır'a dünya devleri talip olmaya devam ediyor. Uğurcan Çağır için Inter, 15 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Trabzonspor Uğurcan için 20 milyon Euro istiyor.

NTV Spor 24.03.2021 - 20:09
"Uğurcan Çakır için 15 milyon Euro"

Sabah gazetesinin haberine göre; İki sezondur yakaladığı performansla Avrupa devlerinin dikkatini çeken , A milli takımın da değişilmez isimlerinden biri olmak istiyor. Uğurcan Çakır'ın son talibi de Inter oldu. Handanovic ile yolların ayrılması beklenirken Uğurcan için nabız yoklandı. ise, Uğurcan için 20 milyon € istiyor.

İngiltere, İspanya ve Almanya'dan birçok kulübün transfer listesinde yer alan Trabzonspor'un milli kalecisi Uğurcan Çakır'ın son talibi İtalya'dan İnter. Sezon sonunda kalecileri Handanovic (36) ve Padelli (35) ile yollarını ayırması beklenen Milano ekibinin, 24 yaşındaki kaleci için bonuslarla birlikte 15 milyon Euro'ya yakın bir teklif hazırladığı öğrenildi.

Ancak bordomavili yönetimin Uğurcan için beklentisi en az 20 milyon Euro ve bir sonraki satıştan yüzde 20'lik pay. Trabzonspor, başarılı file bekçisinin Milli Takım'da göstereceği performansa da güveniyor. Dünya Kupası Elemeleri ve Avrupa Şampiyonası, başarılı eldiven için kritik bir viraj.

KİRALIKLARA YAKIN TAKİP
Trabzonspor sezon başında 18, Abdullah Avcı göreve geldikten sonra ise Ahmet Canbaz, Muhammet Taha Tepe, Kerem Baykuş, Taha Tunç, Salih Kavrazlı ile Diabate olmak üzere toplam 24 oyuncuyu kiralık göndermişti. Bu futbolcuların tümü scout ekibi ve teknik ekipte görevli olan Turgut Kural tarafından yakından takip edilirken, gelişimleri hakkında Avcı'ya rapor veriliyor. Potansiyeli yüksek isimler sezon başı kampına dahil edilecek.

Sayfa Yükleniyor...