Gaziantep FK | Üst üste 10 ayrılık açıklandı

Deprem felaketi sonrası bu sezonun kalan bölümü için ligden çekilen Gaziantep ekibi, resmi sitesinden 10 ayrılığı açıkladı.

NTV Spor 17.02.2023 - 16:16
Üst üste açıklandı: Gaziantep FK'da 10 ayrılık

Gaziantep FK, yaşanan deprem felaketi sonrası ligden çekilme kararı almıştı. 

Medipol Başakşehir, deprem sebebiyle ligden çekilen Gaziantep FK'nın 26 yaşındaki forveti Joao Figueiredo'yu bonservisiyle transfer etti. 

9 ayrılık daha açıklandı

Gaziantep ekibi, sonrasında 9 ayrılığı da aynı anda resmi sitesinden duyurdu. Günay Güvenç'in yeni durağı Kasımpaşa oldu. Aynı zamanda Beşiktaş da Alexandru Maxim'i sezon sonuna kadar kiralık olarak transfer ettiğini TFF'ye bildirdi. 

İşte Gaziantep FK'nın bilgilendirmesi; 

"Gaziantep Kulübümüzün yaşanılan deprem felaketiyle ligden çekilmesinin ardından futbolcularımızın transfer gelişmeleri hakkında bilgilendirme;

Alexandru Maxim: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonunun sonuna kadar Beşiktaş ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Lazar Markovic: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonunun sonuna kadar Trabzonspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

SPOR TOTO HABERLERİ

Mustafa Burak Bozan: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Tuzlaspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Ömürcan Artan: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Tuzlaspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Luka Stankovski: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar FC Gorica ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Mustafa Eskihellaç: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Kasımpaşa Spor Kulübü ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Günay Güvenç: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Kasımpaşa Spor Kulübü ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Furkan Soyalp: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Adana Demirspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Halil İbrahim Pehlivan: Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Halil İbrahim ile karşılıklı olarak anlaşılarak sözleşmemiz sona erdirilmiştir. Katkılarından dolayı Halil İbrahim'e teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.

Kiralık olarak kulübümüzden ayrılan oyuncularımıza başarılar diler, kırmızı-siyahlı armamız altında yeniden buluşacağımız günlerin inancıyla her şartta yanlarında olmaya devam edeceğimizin bilinmesini isteriz."

Sayfa Yükleniyor...