Volkan Demirel ve Hataysporlu futbolcular İstanbul'da

Hatayspor futbolcuları ve Volkan Demirel, Hatay'dan İstanbul'a geldi.

NTV Spor 07.02.2023 - 23:10
Volkan Demirel ve Hataysporlu futbolcular İstanbul'da

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde Hatay için çağrıda bulunan ve Hataysporlu futbolcular İstanbul'a geldi.

Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Volkan Demirel, "Şu an bir şey söylemek istemiyorum ama iki üç güne detaylı konuşacağım." ifadelerini kullandı.

yaptığı Volkan Demirel paylaşımında, "Hatay’ımızın sesi oldun, mücadelen hepimize umut oldu ve olmaya devam ediyor Kaptan" ifadelerine yer verdi.

Volkan Demirel'in acil durum çağrısı

teknik direktörü Volkan Demirel, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile Hatay'da depremden etkilenen vatandaşlar için yardım çağrısında bulundu.

Volkan Demirel, acil yardım çağrısında bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay'da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Sadece Hatay değil, çevre illerde de durum aynı. Lütfen Allah rızası için yardım edin."

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel de sosyal medyadan acil yardım çaprısı yaptı. Ağlayarak konuşan Demirel, "Burada durum çok kötü. Arkadaşlarımız enkazdan çıktı ama hala enkaz altında olan tanıdıklarımız, arkadaşlarımız var. Hatay geneli felaket durumda. Yeterli ambulans yok, yeterli yardım yok. Bir an önce yardım gelmesi lazım buraya. Çok kötü çünkü her şey. Lütfen, bir şey yapın!" dedi.

Sayfa Yükleniyor...