Wesley Sneijder futbola dönüyor

Wesley Sneijder ile ilgili Hollanda'dan sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Aktif futbolculuk kariyerine bitirdikten sonra futboldan uzak kolan Hollandalı yıldız, yeşil sahalara bu kez teknik direktör olarak geri dönüyor. Wesley Sneijder'e gelen teklifle ilgili detaylar belli oldu.

NTV Spor 24.03.2022 - 09:28
Wesley Sneijder futbola dönüyor

'e sürpriz teklif. 2019 yılında futbolu bıraktığını açıklayan Hollandalı yıldız bu kez sahalara teknik direktör olarak geri dönüyor. 37 yaşındaki eski futbolcu için Hollanda basınından flaş bir iddia geldi.

WESLEY SNEIJDER YEŞİL SAHALARA GERİ DÖNÜYOR
Akşam gazetesinin Hollanda basınından derlediği habere göre, 'ın eski yıldızı Wesley Sneijder'ın FC Utrecht'in teknik direktör adaylarından biri olduğunu yazdı.

İlk sırada ise bir diğer eski Hollandalı futbolcu Van Bommel var. Eğer Van Bommel'le anlaşma olmazsa Wesley Sneijder'a teklif götürülecek.

WESLEY SNEIJDER'IN ADI GALATASARAY'LA DA ANILMIŞTI
Wesley Sneijder'in bir dönem Galatasaray ile de anılmıştı. Sarı-kırmızılılar Domenec Torrent'i takımın başına getirdiğinde 37 yaşındaki emekli futbolcuya yardımcı hocalık teklif etmiş, Sneijder bu teklifi kabul etmemişti.

GALATASARAYLILARIN GÖZ BEBEĞİYDİ
Wesley Sneijder, Galatasaray'da 2013-2017 yılları arasında forma giydi. Sarı-kırmızılılar ile 175 maça çıkıp 46 gol 27 asistlik performans ortaya koyan Hollandalı yıldız, gösterdiği performans ve elde ettiği şampiyonluklar ile unutulmazlar arasına girmeyi başarmıştı.

Sayfa Yükleniyor...