"Yeneceğiz, yenileceğiz ama iyi futbol oynayacağız"

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Özcan Bizati, Fenerbahçe için ekibinin gecesini gündüzüne kattığını söylerken, "Yeneceğiz, yenileceğiz ama iyi futbol oynayacağız" dedi.

NTV Spor 14.03.2021 - 21:45 | Son Güncelleme: 14.03.2021 - 23:23

Takımın başına geçeli kısa bir süre olduğunu söyleyen Özcan Bizati, "Arkadaşladrımız iyi dönüş yaptı. Bizim için iyi bir başlangıç yaptılar. Takımımızı iyi yerlere getirmek istiyoruz. Ekibimizle ilgili bir şey söylemek istiyorum. Gecelerini gündüzlerine kattılar. Fenerbahçe'yi iyi analiz ettiler. Kendi avantajlarımızı ortaya koymamız gereken bir oyun gerekiyordu. Bunun için çalıştık ve Fenerbahçe'nin açıklarını değerlendirdik. İyi bir başlangıç yaptık. Devamını iyi getirmeliyiz. Ona konsantreyiz" dedi.

11 maçlık galibiyet hasretinin sona ermesiyle ilgili olarak ise Bizati, "Kaç maçtır kazanamayan bir takımdık. Galibiyet bize nasip oldu. Antrenmanlarda gerekli taktikleri verdik. Oyucnularımız kendi farklarını gösterdiler. Biz farkındalık yaratmak istiyoruz. Bu süreçte yeneceğiz yenileceğiz ama iyi futbol oynayacağız" diye konuştu.

Fenerbahçe galibiyetinin nasıl geldiğiyle ilgili olarak yorumlarını sürdüren Gençlerbirliği Teknik Direktörü Özcan Bizati, "Öne geçtiğimizde aynı şekilde oynamamız gerektiğini söyledik. Bundan sonraki bütün maçlarımızı iyi oynamak zorundayız. Kulübümüzün 98. yılı. Çok önemli bir camia. Yöneticilerimize, başkanımıza, bize güvenen herkese armağan ediyoruz. Bizden önce çalışan arkadaşlarara teşekkür ederiz. Biz motivasyon ve taktikel anlamda küçük rötuşlur yaptık. Tuttuğunu vermeyen bir yapıyı oluşturmak istiyoruz." açıklamalarını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...