Yener: Turu geçebilecek güce sahibiz

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, ''Herşeye rağmen İstanbul'da yapacağımız maçta istediğimiz sonucu alıp turu geçebilecek güce sahibiz'' dedi.

NTV Spor

28.07.2011 - 17:03

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda dün deplasmanda Benfica'ya deplasmanda 2-0 mağlup olan Trabzonspor, tur inancını yitirmiyor.
        
Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, yaptığı açıklamada, hak etmedikleri bir sonuçla Benfica deplasmanından döndüklerini belirterek, ''Herşeye rağmen İstanbul'da yapacağımız maçta istediğimiz sonucu alıp turu geçebilecek güce sahibiz'' dedi.
        
Karşılaşmada her iki takımın da iyi bir futbol ortaya koyduğunu söyleyen Yener, ''Attığımız gol ofsayt gerekçesi ile verilmedi. Bize göre ofsayt değildi ama bu konuda maalesef yapılacak bir şey yok. Şimdi tur için İstanbul'da elimizden geleni yapacağız. Rakibimizden hiçbir çekincemiz yok. Kendimize güveniyoruz çünkü biz iyi bir takımız'' diye konuştu.
        
Yener, İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ciddi bir taraftar desteğini arkalarında bulacaklarını kaydederek, ''Kimsenin tur için inancı kaybolmamalı. Futbol takımımız da inancını yitirmedi. Taraftarlarımızın da İstanbul'da bizi yalnız bırakmayacağına inanıyoruz'' ifadelerini kullandı.
        
Bu arada Trabzonspor, 6 saatlik yorucu yolcuğun ardından Trabzon'a döndü.

Sayfa Yükleniyor...