Yeni bir ihanet iddiası!.. Shakira'dan Pique'ye suç üstü...

Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique ile müzik dünyasının yıldız ismi Shakira'nın ayrılık kararı aldığı bildirildi. Pique'nin Shakira'yı aldattığı aldattığı sırada suçüstü yakaladığı Kolombiyalı şarkıcının suç üstü yaptığı iddia edildi.

NTV Spor 01.06.2022 - 18:23
Son Güncelleme: 01.06.2022 - 20:26
Yeni bir ihanet iddiası!.. Shakira'dan Pique'ye suç üstü...

Maxi Lopez-Wanda Nara ilişkisi, Lopez'in takım arkadaşı Mauri Icardi yüzünden 2013'te sona ermişti. Icardi'nin Nara ile yasak ilişkisi daha sonra evlilikle sonuçlanmış; ancak bu evliliğin üzerinde de kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı.

Geçen hafta ise Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Joao Felix'in kız arkadaşı Magui Corceiro'nun, 22 yaşındaki futbolcuyu Sporting Lizbon forması giyen Pedro Porro ile aldattığı iddia edildi. Felix bu haberleri ise yalanladı.

Bu hafta da bir başka ihanet haberi basına yansıdı. İspanyol basını, birliktelikleriyle sık sık gündeme gelen ile Gerrard Pique'nin ayrılma aşamasına geldiğini yazdı. Nedeni ise Pique'nin Shakira'yı aldatması.

İspanyol El Periodico'nun iddiasına göre , Shakira'yı aldattı. Shakira eve geldiği sırada Gerard Pique'yi başka bir kadınla yakaladı. Pique 'Ben masumum' diyerek kendisini savunsa da, Kolombiyalı şarkıcı buna inanmadı. Pique ise 'daki eski dairesine taşındı.

İkilinin ilişkilerinde bir problem yaşandığı kaydedilirken; daha önce Pique'yi sık sık Instagram'daki sosyal medya hesabından paylaşan Shakira, 21 Mart'tan bu yana sevgilisi ile ilgili herhangi bir şey paylaşmadı.

Shakira, "Planet Weird" podcast'inde evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu söyleyerek "Bu yasak meyve gibi, onu dikkatli tutmayı tercih ediyorum ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum" demişti.

Sayfa Yükleniyor...