Yine Gerard Pique yine olay! Yumruk yumruğa kavga

İlişkilerini olaylı bir şekilde noktalayan Gerard Pique ile Shakira arasında sular durulmuyor. Gerard Pique’nin çocuklarını görmek için gittiği Miami’de Shakira’nın erkek kardeşi Tonino ile yumruk yumruğa kavga ettiği haberleri uluslararası basında geniş yankı buldu.

Tuna Tunca - NTV Spor 04.05.2023 - 14:50
Son Güncelleme: 04.05.2023 - 14:53
Yine Gerard Pique yine olay! Yumruk yumruğa kavga

Bu yıl başında emeklilik kararını açıklayan ile ’nın olaylı ayrılığı gündem olmaya devam ediyor. Uzun soluklu ilişkisini Shakira’yı aldatarak noktalayan Gerard Pique’nin adı bir olaya daha karıştı.

GERARD PIQUE İLE SHAKIRA ARASINDA ÖZEL ANLAŞMA

Ayrılığın ardından iki çocuğunun velayetini alan Shakira, Miami’deki evine taşınmıştı. İkili arasında yapılan anlaşmaya göre Gerard Pique, ayda 10 gün çocuklarıyla vakit geçirebilecekti.

⚽️👉 HABERLERİ


Telemundo’nun haberine göre Gerard Pique çocuklarını görmek üzere Miami’ye gitti. Emektar futbolcu burada Shakira ile tartışmaya başladı ve bunun üzerine ünlü şarkıcının erkek kardeşi Tonino araya girdi.

PIQUE İLE SHAKIRA'NIN KARDEŞİ YUMRUKLAŞTI

Tonino’nun devreye girmesiyle olaylar daha da büyüdü ve ikili yumruk yumruğa kavga etti. Gerard Pique ile Shakira’nın kardeşini polis memurları güçlükle yatıştırdı. Söz konusu olay dış basında büyük ses getirdi.

Sayfa Yükleniyor...