Roberto Firmino transferinde iş ciddiye bindi

Liverpool’dan ayrılmaya hazırlanan Roberto Firmino’yu bir kez daha Galatasaray’a yazdılar. Oyuncunun yüksek maaşının transferin önündeki en büyük engel olduğu belirtilirken, Galatasaray’ın Roberto Firmino için tüm şartları zorlayacağı kaydedildi.

Tuna Tunca - NTV Spor 05.05.2023 - 09:23
Yine yeniden Roberto Firmino

Yeni sezonun çalışmalarına başlayan ’da gündem yeniden . 2023-24 sezonuna da iddialı bir kadroyla girmek isteyen Galatasaray’ın Firmino için tekrar girişimlere başladığı öne sürüldü.

ROBERTO FIRMINO TEMASLARI SIKLAŞTI

İspanyol basınından Fichajes’in geçtiği habere göre Galatasaray, Roberto Firmino’nun transferi için girişimlerini sıklaştırdı. Galatasaray’ın yanı sıra birçok takımın ilgilendiği kaydedilen Firmino’nun teklifleri değerlendirmeye başladığı bildirildi.

GALATASARAY YÖNETİMİ BASTIRIYOR

8 senedir Liverpool forması giyen Roberto Firmino, sezonun tamamlanmasıyla Kırmızılardaki macerasını tamamlayacak. Galatasaray yönetimi, Firmino’yu bonservissiz transfer etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

41 MİLYON EUROYA TRANSFER EDİLMİŞTİ

Liverpool, Roberto Firmino’yu 2015-16 sezonu başında 41 milyon euro karşılığında kadrosuna katmıştı. İngiliz ekibiyle toplam 360 maça çıkan Firmino, 109 gol, 79 asistlik istatistik yakaladı.

Sayfa Yükleniyor...