Tello'dan Beşiktaş sözleri: Michael Jordan gibi her alanda rekabetçi

Ronaldo ile Sporting'de birlikte oynayan Rodrigo Tello, vatandaşını övdü ve "Her zaman en iyisiydi" dedi. Tello, oyuncuyu basketbol efsanesi Michael Jordan'la kıyasladı ve "Onun gibi her alanda rekabetçiydi" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 08.06.2020 - 18:56
Son Güncelleme: 09.06.2020 - 22:49
"Yok birbirlerinden farkı"

Ülkemizde Beşiktaş, Eskişehirspor, Elazoğspor ve Şanlıurfaspor formaları da giyen , Sporting'den takım arkadaşı 'yu övdü. Ronaldo'yu, 'in "" belgeseliyle yaşamı ve tutkusu gözler önüne serilen 'la kıyaslayan Tello, "Ronaldo her alanda rekabetçiydi" dedi.

Belgeselde Jordan'ın sürekli kendini yenilemeye çalıştığı ve etrafındakilerden bunu talep etmesi dikkat çekerken; Tello, Ronaldo'nun da bu karaktere sahip olduğuna vurgu yaptı.

Tello, Record gazetesine verdiği röpordajda, 5 Ballon d'Or sahibi Ronaldo'yu överken; "Onun gibi bir fenomenle takım arkadaşı olma şansı yakaladım" dedi.

Ronaldo'yla 2001-2007 tarihlerinde Sporting forması giyen Tello, "Cristiano Ronaldo'nun düşünce yapısı 17 yaşındaki bir çocukken de tamamen farklıydı. Langırt oynuyorduk en iyisiydi. Bilardo oynuyorduk en iyisiydi. Ağırlık kaldırıyorduk, en ağırını o kaldırıyordu. Bana her alanda mücadeleci bir kişilik sergileyen Michael Jordan'ı hatırlattı. Maç günlerinde bile kişisel antrenmanlarını yapıyordu" ifadelerini kullandı.

Lizbon'da başlayan futbolculuk kariyerini, Manchester United, Real Madrid ve Juventus'ta sürdüren Cristiano Ronaldo, bir çok başarı elde etti. Portekizli, 35 yaşında olmasına karşın Juventus'ta gösterdiği performansla da durmayacağını gösterdi.

Bu özellikleriyle Portekizli, dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca hayrana sahip oldu. Dünyada bir ikon haline gelen ronaldo için ise Tello son olarak, "Cristiano Ronaldo ile iyi bir ilişkimiz var. doğum günümde eşim bana sürpriz yaptı ve Ronaldo'nun imzalı Juventus formasını hediye etti. Nasıl elde ettiğine dair bir bilgim yok" dedi.

Sayfa Yükleniyor...