Yönetimden Beşiktaş taraftarına ıslıklanan isimler için mesaj

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, Konyaspor galibiyeti sonrasında ıslıklanan isimler hakkında; "Taraftarımızdan küçük bir ricam var. Beşiktaş formasını giyen oyuncularımıza tepki vermek yerine her zamanki gibi destek sağlamaları bizlerin arzusu." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 19.02.2024 - 23:11
Yönetimden Beşiktaş taraftarına ıslıklanan isimler için mesaj

, ’in 26. haftasında evinde ’u konuk etti. Siyah-beyazlılar ikinci yarıda bulduğu 2 golle maçı kazandı.

Beşiktaş Asbaşkanı , Konyaspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş Asbaşkanı; "Konyaspor tarafından da önemsenmesi gereken bir maçtı. İkinci yarı özellikle sahanın hakimi Beşiktaş'tı. Hakem hatalarının çok konuşulmayacağı bir maç oldu. Beşiktaş takımı her geçen gün daha iyi olacak. Yeni gelen isimler çok değerli oyuncular. Türk futbolcularımıza da katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz. Her geçen gün kalitesini çok daha yukarıya çıkaracağımıza inanıyoruz." sözlerini sarfetti.  

METE VARDAR: "TARAFTARIMIZDAN RİCAM VAR"

Mete Vardar açıklamasında; "2 hedefimiz var. Birisi Türkiye Kupası'nı kazanmak. İkinci olarak da ligi 3. sırada bitirmek olacak. Taraftarımızdan küçük bir ricam var. Beşiktaş formasını giyen oyuncularımıza tepki vermek yerine her zamanki gibi destek sağlamaları bizlerin arzusu. Beşiktaş taraftarı zekidir. Doğru zamanda doğru hareketi gösterir." ifadelerini kullandı.  

Asbaşkan sözlerinin devamında; "Beşiktaş futbolcusu aldatmaz. Hakemlere en çok katkı sağlayan her zaman Beşiktaş futbolcularıdır. Bugün Semih en az 3 pozisyonda ayakta kaldı. Mücadeleye devam etti. Hakem arkadaşlarımıza bunun önemli olduğunu ifade etmek istiyorum. Bugün Semih ilk kayarak müdahalesinde sarı kart gördü. Bunlara bakmak lazım." dedi. 

Sayfa Yükleniyor...