Yusuf Günay: Corona virüsü yendim

Corona virüsü yendiğini ve karantina süresinin dolduğunu ifade eden Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, sarı-kırmızılı taraftarlara da mesajda bulundu.

NTV Spor 14.04.2020 - 17:38 | Son Güncelleme: 14.04.2020 - 17:45

Corona virüse yakalanmasının ardından hastaneden taburcu olan ve bir süredir evinde karantinada bulunan Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

Yusuf Günay sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, ''Corona virüs tedavisi nedeniyle yatmış olduğum hastaneden taburcu edildiğimden bu yana 15 günlük karantina süresini doldurmuş bulunmaktayım. Çok şükür ki corona virüsü yendim, sağlık durumum gayet iyi. Tüm hastalarımıza da Allah'tan acil şifalar diliyorum.'' diye konuştu.

Corona virüse yakalanan kişilerin paniğe kapılmamaları gerektiğini belirten Günay, Galatasaray taraftarına da bir mesaj göndererek, ''Corona virüse yakalanan vatandaşlarımıza da tavsiyem şudur: sakın panik yapmasınlar. Sağlık çalışanlarımıza ve doktorlarımıza güvensinler. Bir mesajım da sevgili Galatasaray taraftarlarına... Sabret, şampiyonluk yolunda meşaleler yine yanacak, tribünler yine coşacak elbet'' şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...