Bozüyükspor'da başkandan birlik çağrısı!

Bozüyükspor Başkanı Cengiz Özkan, birlik ve beraberlik içinde olmaları halinde kupada Gaziantepspor'u eleyebileceklerini söyledi.

NTV Spor 22.11.2012 - 16:21

Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü kademesinde Gaziantepspor ile eşleşen Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden  Bozüyükspor'da, Kulüp Başkanı Cengiz Özkan, birlikteliğin kupa maçında galibiyet olarak geri döneceğine inandıklarını söyledi.

Özkan, Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü kademe maçında kendi sahalarında 4 Aralık'ta oynayacakları Gaziantepspor maçı  biletlerinin kulüp binası ve ilçe stadı gişelerinden satışı çıkarıldığını söyledi.

Bozüyükspor'un tarihinde ilk defa bir süper lig ekibiyle kupa maçı oynayacağını ve Bozüyük halkının maça gelerek takıma olan desteklerini göstermelerini isteyen Özkan, "Kupa maçında, sivil toplum örgütlerimizin, sanayicimizin, iş adamlarımızın, Bilecik ve Bozüyük'ün mülki amirlerimizin, belediye başkanlarımızın ve taraftarımızın bir araya gelerek takımımızı yalnız  hissettirmemek adına bir gövde gösterisi yapacağına inanıyoruz. Bu duyarlılık esnafımızı, taraftarımızı ve siyasi partilerimizi birleştirdiği an Bozüyükspor'umuzun hak ettiği yerlere geleceğine eminiz. Bir birliktelik kupa maçında bize galibiyet olarak geri dönecektir" diye konuştu.

Bilet fiyatlarının, açık tribün 50 lira, kale arkası ve kapalı tribünün 100 lira olarak belirlendiğini ifade eden Özkan, "Taraftarımızın, Gaziantepspor maçını bir maçtan öte Bozüyükspor'a bir yardım kampanyası olarak düşünüp stada gelmelerini, Bozüyükspor'u bu zor günlerden kurtarmak için 'çorbada bizim de tuzumuz bulunsun' demelerini bekliyoruz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...