"Ne büyük bir hakaret!.."

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe-Beşiktaş derbi saatiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

NTV Spor

01.12.2016 - 12:08 | Son Güncelleme: 01.12.2016 - 12:16

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol, gündemi değerlendirirken; Mehmet Demirkol, derbinin saatiyle çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fuat Akdağ'ın "Güzel bir maç olacak. Keşke zemin de güzel olsa. Her şey olabilir. Bol gollü olabilir, golsüz olabilir. Farklı galibiyetler olabilir. Her şeyin olabileceği bir karşılaşma olacak" yorumu üzerine Mehmet Demirkol, "Tahmin yapılamaz" dedi.

Akdağ'ın, "Bence, çok iyi 2 takım karşı karşıya gelecek." demesi üzerine de Demirkol, "Güzel, güzel eğleneceğiz. Akşam 7'de mi 8'de mi?" diye sordu.

Fuat Akdağ'ın "Akşam 7'de" yanıtı üzerine de Demirkol, "Çünkü Barcelona-Real Madrid maçına göre ayarlandığı için bizim derbiler. Maalesef o noktaya geldik. Yayıncı kuruluş haklı. Çünkü Barcelona-Real Madrid, Türkiye'de Fenerbahçe-Galatasaray maçı kadar, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı kadar merak ediliyor. Belki daha fazla. O noktaya getirdik. Övünün!..." tepkisinde bulundu.


"NE BÜYÜK BİR HAKARET"
Sözlerine "Ne büyük bir hakaret" devam eden Demirkol şu ifadeleri kullandı, "Yayıncı kuruluş -haklı olarak- diyor ki; 'Sizin derbi maçınız var, onun yayınını değiştirsem olur mu' diyor. Neden? 'İspanya'da maç var' diyor. Bu ne demek biliyor musun? Aslında siz bitmişsiniz. Bu hafta Türkiye'de yapılacak, oynanacak en önemli sportif aktivite. Hatta daha ötesi belki. En önemli olay. Kazalar, belalar, başımıza gelen illetleri bir kenara bırakıyorum. Onun dışında en önemli olay. Bunu İspanya'da Katalunya'da oynanacak bir maç nedeniyle saati değişiyor."

Fuat Akdağ'ın "Ama Katalunya'da oynanan bir Dünya derbisi." üzerine ise Mehmet Demirkol, "Beni ilgilendirmez." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...