Corporate Games'te ödül günü

Sportworks tarafından bu yıl 14'üncü kez organize edilen Corporate Games İstanbul'da, kategorilerinde ilk sırayı elde eden takım ve sporcular Moda Deniz Kulübü'nde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

NTV Spor 10.06.2016 - 15:41

İftarlı buluşmada ödülleri takdim edilen birinciler, bu ayın sonunda İngiltere'nin ev sahipliği yapacağı Euro Corporate Games ya da kasım ayında ABD'de gerçekleştirilecek World Corporate Games'e ücretsiz katılma hakkı elde etti.

Sporun tüm güzelliklerinin yaşandığı organizasyonda spor sevdalısı şirket çalışanlarına “Yaşam boyu spor” felsefesini aşılamayı hedefleyen Corporate Games'te bu yıl 147 şirketten 3 bin 278 kişi hüner ve performansını sergiledi. Abbott (basketbol), Vestel (Bocce), Garanti Teknoloji (bowling ve oryantring), We'll Club (dragon boat), İBB Spor A.Ş. (futbol ve yelken), Nestle Türkiye (karting), Vodafone (koşu ve yüzme), Şişecam (masa tenisi), KPMG Türkiye (plaj voleybolu), İş Bankası (satranç), Danfoss Otomasyon (tavla), Turkcell (tenis) ve TAI (voleybol) sportif mücadelelerde birincilik ödülüne uzandı.

 

Sayfa Yükleniyor...