Giresunspor'da ayrılık, Galatasaray'a dönüyor

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş sezon başında Galatasaray'dan kiraladıkları Emre Taşdemir ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

NTV Spor 03.02.2022 - 12:55
Giresunspor'da ayrılık, Galatasaray'a dönüyor

Süper Lig'in yeni ekiplerinden 'da devre arasında ayrılık yaşandı.

Teknik direktör , Radyospor'a yaptığı açıklamada sezon başında Galatasaray'dan kiralanan ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Emre geldiğinden beri sakatlık problemlerini çok yaşadı, biz de çok fazla verim alamayacağımızı düşündüğümüz için yollarımızı ayırdık. Orayı da inşallah her bölgede olduğu gibi güçlendireceğiz" açıklamasını yaptı.

➤ TRANSFER HABERLERİ

26 yaşındaki oyuncu Giresunspor'da 19 maçta forma giydi ve 1 asist yaptı.

Jean Pyerre, Giresunspor'da

Hakan Keleş yeni transfer Jean Pyerre'in transfer süreciyle ilgili de konuştu.

50 yaşındaki teknik direktör, "Takip ettiğimiz oyuncular arasındaydı, kulübüyle 1.5 senelik anlaşma yaptık. Yeteneklerine güvendiğimiz, oyuna katkı sağlayacağını düşündüğümüz futbolcuydu. Transfer yapmak şu dönemde çok zor. Şartlar, kulübün şartları, oyuncunun ilk defa Brezilya dışına çıkıyor olması. 2-3 idmanımıza katıldı, inşallah istediğimiz verimi oyuncudan alırız. Jean Pyerre'in atın alma opsiyonu da var fakat zorunlu değil. İyi performans gösterirse bizim sayemizde olacağı için satın alma opsiyonu koyduk, zarar görmemek için" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...