Arkas ve Vakıfbank Güneş Sigorta zirvede

Aroma Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde Arkas Spor, Bayanlar 1. Voleybol Ligi'nde ise Vakıfbank Güneş Sigorta liderliğini sürdürdü.

NTV Spor

19.11.2008 - 13:46

Aroma Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde lider bulunan Arkas Spor, güçlü rakibi Fenerbahçe'ye 3-0 yenilmesine rağmen liderliğini sürdürürken, ligde 2. sırada bulunan Ziraat Bankası ise Ankara'da karşılaştığı Galatasaray'ı set vermeden yenmeyi başardı.

Erkekler Ligi'nde bu hafta oynanan maçlar sonucunda, İstanbul'da Başkent temsilcisi Maliye Milli Piyango karşısında set dahi alamayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi üçüncü, MEF Okulları'nı İstanbul'da 3-0 yenmeyi Başaran Halkbank ise dördüncü durumda bulunuyor.

Aroma Bayanlar 1. Voleybol Ligi'nde ise Beşiktaş'ı sahasında 3-1 geçen Vakıfbank Güneş Sigorta bu haftayı da lider tamamlarken, Karşıyaka DYO'yu deplasmanda 3-0 yenen Türk Telekom da ikinciliğini korudu.

Bayanlar Ligi'nde bu hafta oynanan maçlar sonucunda, İller Bankası'nı Ankara'da 3-0 yenen Fenerbahçe Acıbadem üçüncü, İstanbul'da Nilüfer Belediyesi'ni 3-0 yenen Eczacıbaşı Zentiva ise dördüncü sırada yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...