Fenerbahçe HDI Sigorta galibiyet serisini sürdürdü

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 4. haftasında Fenerbahçe HDI Sigorta, sahasında Bingöl Solhanspor'u 3-1 mağlup etti.

NTV Spor 24.10.2021 - 18:51

Bu sonuçla sarı-lacivertli takım, 4'te 4 yaptı. Bingöl Solhanspor ise 4. mağlubiyetini yaşadı.

Fenerbahçe HDI Sigorta: 3 - Bingöl Solhanspor: 1
Salon: Burhan Felek Vestel

Hakemler: Seçkin Yener, Mehmet Gül

Fenerbahçe HDI Sigorta: Louati, Emre Batur, Metin Toy, Hidalgo, Hasan Sıkar, Oğulcan Yatgın (Burak Mert, Kaan Gürbüz, Muhammet Kaya, Ahmet Tümer, Taha Erden, Stanicki)

Bingöl Solhanspor: Azizcan Ataoğlan, Murat Karakaya, Uğur Kılınç, Miskevich, Grozdanov, Halil İbrahim Kurt (Burak Hazırol, Alper Omurca, Fatih Yörümez)

Setler: 25-14, 22-25, 25-18, 25-16
Süre: 109 dakika (23, 31, 28, 27)

AXA EFELER LİGİ HABERLERİ

Bursa Büyükşehir Belediyespor: 1 - Spor Toto: 3
Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 4. haftasında Spor Toto, deplasmanda Bursa Büyükşehir Belediyespor'u 3-1 yendi.

Salon: TVF Cengiz Göllü
Hakemler: İlhami Şenyurt, Mehmet Topal

Bursa Büyükşehir Belediyespor: Caner Çiçekoğlu, Bahov, Uğur Güneş, Graciano Da Silva, Gökhan Gökgöz, Burakhan Tosun (Umut Özdemir, Ahmet Karataş, Berk Dilmenler, Burhan Zorluer, Berkün Eber Üstündağ)

Spor Toto: Oğuzhan Doğruluk, Mert Matic, Shoji, Sharifi, Sercan Yüksel Bıdak, Buchegger (Ramazan Serkan Kılıç, Muhammed Aray, Kemal Kayhan)

Setler: 14-25, 13-25, 25-20, 19-25
Süre: 102 dakika (24, 23, 28, 27)

Halkbank: 3 - Tokat Belediye Plevne: 1

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 4. haftasında Halkbank, Tokat Belediye Plevne'yi 3-1 mağlup etti.

Salon: TVF Başkent
Hakemler: Tuncay Kandemir, Ali Sarıkuzu

Halkbank: Bruno, Vigrass, Vucicevic, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Selçuk Keskin (Volkan Döne, Caner Ergül, Aslan Ekşi, Abdullah Çam, Efe Bayram)

Tokat Belediye Plevne: Teppan, Mehmet Hacıoğlu, Hacı Şahin, Arda Bostan, Alisson, Fatih Cihan (Ali İhsan Heper, Semih Çelik, Ahmet Can Büyükgöz, Mustafa Cervatoğlu, Atakan Topal, Eren Kanlı, Rıfat Kantarcıoğlu)

Setler: 25-15, 25-22, 22-25, 25-16
Süre: 116 dakika (23, 29, 35, 29)

Arkas Spor: 3 - Altekma: 0

AXA Sigorta Efeler Ligi 4. haftasında iki İzmir ekibinin mücadelesinde Arkas Spor, Altekma'yı 3-0 yendi.

Salon: Atatürk Voleybol Sigorta Shop Spor Kompleksi
Hakemler: Arzu Uzatöz, Eyüpcan Kayışoğlu

Arkas Spor: Ulaş Kıyak, Hoag, Mustafa Cengiz, Candido, Efe Mandıracı, McDonnell (Caner Dengin)

Altekma: Ertuğrul Gazi Metin, Buculjevic, Hugo, Yunus Emre Tayaz, Weber, Cafer Kirkit (Mehmet Özbek, Hüseyin Şahin, Enes Atlı, Halil Dolaşık, Garkoroudi, Altay Demirci)

Setler: 25-19, 25-20, 25-21
Süre: 89 dakika (30, 28, 31)

Sorgun Belediyespor: 1 - Galatasaray HDI Sigorta: 3

AXA Sigorta Efeler Ligi 4. hafta maçında Galatasaray HDI Sigorta, deplasmanda Sorgun Belediyespor'u 3-1 yendi.

Salon: Sorgun
Hakemler: Ozan Çağrı Sarıkaya, Sema Kayıkçı

Sorgun Belediyespor: Roman, Murathan Kısal, Orçun Ergün, Hakan Polat, Poluian, Wieczorek (Deniz İvgen, Onur Altınkaya, Ahmet Çetinkaya, Egecan Avcıl, Ali Onur Edis, Melih Özdemir)

Galatasaray HDİ Sigorta: Burutay Subaşı, Torres, Sedlacek, Hakkı Çapkınoğlu, Emre Savaş, Murat Yenipazar (Beytullah Hatipoğlu, Onurcan Çakır, Yasin Hatipoğlu, Doğukan Ulu, Melih Sıratca, Cansın Hacıbekiroğlu)

Setler: 25-14, 17-25, 23-25, 20-25
Süre: 115 dakika (24, 27, 33, 31)

Sayfa Yükleniyor...