Fenerbahçe Opet'e yeni sponsor

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile arsaVev arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 27.10.2023 - 17:46
Fenerbahçe Opet'e yeni sponsor

Ülker Stadı'nda gerçekleştirilen törene genel sekreter Burak Kızılhan, voleyboldan sorumlu yönetici Simla Türker Bayazıt, voleybol takımlar sportif direktörü Dariusz Stanicki, arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk ve arsaVev Genel Müdürü Cem Ergüven katıldı.

Yapılan anlaşmaya göre gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren arsaVev'in logosu, bu sezon sarı-lacivertli takımın taytında yer alacak.

Burada açıklamada bulunan Burak Kızılhan, "arsaVev ile çok kısa bir süre önce, kadın futbol takımımıza vermiş oldukları sponsorluk için bir araya gelmiştik. Anlaşmamızın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Kadın Takımımızın şampiyonluklarını, kupalarını, başarılarını hep birlikte kutlamak dileğiyle." ifadelerini kullandı.

Hayata geçirdikleri Cumhuriyet Bursu projesine tüm camianın önemli destek verdiğini vurgulayan Kızılhan, şunları kaydetti:

"Başta teknik direktörümüz İsmail Kartal olmak üzere birçok futbolcumuz projemizi çok güzel sahiplendiler. Voleybol ve basketbolda kaptanlarımız Eda Erdem, Melih Mahmutoğlu, Alperi Onar, Hasan Yeşilbudak ve daha pek çok sporcumuz, o kadar anlamlı şekilde sahiplendiler ki Fenerbahçe çatısı altında ve bu camianın bir parçası olmanın ne anlama geldiğini hep beraber bir kez daha yaşadık. SonsuzaDekCumhuriyet Burs projemizde yanımızda olan tüm sporcularımıza, sponsorlarımıza ve büyük camiamıza en içten dileklerimizle teşekkür etmek istiyorum.

Simla Türker Bayazıt ise anlaşmanın kendilerine büyük katkı sağlayacağını aktararak, "Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı olarak yeni bir iş birliğinin duyurusunu yapmak için beraberiz. Bu anlaşmayla arsaVev logosu takımımızın taytında yer alacak. Bu anlaşma, takımımızın başarılarında bize büyük katkı sağlayacak. Bu iş birliğinin uzun soluklu olmasını dilerken, kendilerine hoş geldiniz demek istiyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Voleybol takımlar sportif direktörü Dariusz Stanicki de "Yeni sponsorumuz arsaVev'e çok teşekkür ediyorum. İki gün sonra çok önemli bayramımızı kutlayacağız. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında hep beraber yürüyeceğiz. İnşallah birlikte çok başarılı olacağız. Nice kupalar. 1991 yılında Türkiye'ye sporcu olarak geldim ve salonlarda güzel bir yazı gördüm. 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.' Mustafa Kemal Atatürk." diye konuştu.

- Bülent Öztürk: "Bugünün anısına projeye 18 adet katkı sağlıyoruz"

arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, sarı-lacivertlilerin dün duyurduğu projeye katkı sağlayacaklarını ifade etti.

arsaVev olarak Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı için yaptıkları iş birliğinin ardından yine bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Öztürk, "Fenerbahçe Kulübünün dün duyurduğu Cumhuriyetimizin 100. yılında 81 il ve yavru vatan Kıbrıs'ta çocuklarımıza verecekleri 82 bursa biz de bugünün anısına 18 adet katkı sağlayıp Cumhuriyetimizin 100. yılında bu sayıyı 100'e çıkarıyoruz." ifadelerini kullandı.

Voleybolun ülkemizde birleştirici bir güç olduğunu dile getiren Öztürk, şunları kaydetti:

"Kadın voleybol takımımız adeta destan yazdı. Atatürk'ün kızları elde ettikleri başarılarla toplumumuzu birbirine kenetledi. Biz de bu başarıları desteklemek adına Fenerbahçe'nin her daim yanındayız. Sporda kadın branşlarını özellikle destekliyoruz, desteklemeye devam edeceğiz. Şirketimiz bu sponsorlukla daha geniş kitlelere sesini duyurmayı hedeflemektedir. Hem kulübümüze hem de şirketimize hayırlı olmasını diliyorum."

Cem Ergüven ise şöyle konuştu:

"Tekrar bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Kadın futboluna verdiğimiz desteğe ilave olarak kadın voleybola verdiğimiz destekten inanılmaz gururluyuz. Kadın sporcuları desteklemekten inanılmaz onur duyuyoruz. Kadınlarımız, ülkemizin voleybol ülkesi olduğunu hatırlattı. Atatürk'ün tariflediği karakter yapısıyla zeki, çelik ve ahlaklı yapısıyla çağdaş Türk kadınını sahalarda temsil eden tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum. Kulübümüz 100. yılın kuruluşuna en ihtişamlı vurguyu yapıyor. Çok teşekkür ediyorum."

Konuşmaların ardından imzalar atıldı ve hatıra fotoğrafı çekildi. İmza töreni, karşılıklı hediye takdimiyle son buldu.

Sayfa Yükleniyor...