Filenin Efeleri: Sırbistan - Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (Milletler Ligi)

Filenin Efeleri, Milletler Ligi’nde Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Arjantin, Bulgaristan ve Almanya karşılaşmalarından mağlubiyetle ayrılan Ay-yıldızlılar, Sırbistan karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak düşme tehlikesi yaşamak istemiyor. Tarihinde ilk kez VNL’de mücadele eden Filenin Efeleri tek galibiyetini İran karşısında aldı. Sırbistan - Türkiye voleybol maçının detayları belli oldu. Peki Sırbistan - Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Haber Merkezi - NTV Spor 20.06.2024 - 16:39
Filenin Efeleri: Sırbistan - Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (Milletler Ligi)

A Milli Erkek Takımı, aldığı üst üste mağlubiyetlerin ardından puan durumunda son sıraya demirledi. ’nde oynadığı 10 karşılaşmada 1 galibiyet alabilen Ay-yıldızlılar, genel setlerde ise 11 galibiyet ve 28 mağlubiyet aldı. Erkekler Milletler Ligi’nde puan sıralamasını ilk 8 sırada tamamlayan takımlar finallerde mücadele etmeye hak kazanacak..Puan durumunda son sırada yer alan takım küme düşecek. Peki Sırbistan - Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, Milletler Ligi mücadelesinin detayları…

SIRBİSTAN - TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

Milletler Ligi’nde Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 21 Haziran Cuma günü saat 21.30’da başlayacak. Mücadele TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Filenin Efeleri, ’de son mücadelesine ise İtalya karşısında çıkacak. Türkiye - İtalya mücadelesi 23 Haziran Pazar günü oynanacak.

FİLENİN EFELERİ ARJANTİN’E 3-0 MAĞLUP OLDU

A Milli Erkek Voleybol Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki onuncu maçında Arjantin’e 3-0 mağlup oldu. Bu sonuçla birlikte Filenin Efeleri puan sıralamasında 16. basamakta kaldı. Türkiye Milletler Ligi'ni son sırada tamamlaması durumunda küçe düşecek. 

MİLLETLER LİGİ PUAN SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfa Yükleniyor...