Filenin Sultanları maç tarihleri 2024: Türkiye - Almanya voleybol maçı ne zaman, saat kaçta?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi’nde ikinci hafta maçlarını ABD’de oynayacak. Ay-yıldızlıların ilk rakibi Almanya olacak. VNL Kadınlar Basketbol Ligi’nde ikinci hafta Filenin Sultanları, Sırbistan, Güney Kore ve ABD ile karşılaşacak. Filenin Sultanları Antalya etabında iki galibiyet ve iki mağlubiyetle puan sıralamasında 7. basamakta yer aldı. A Milli Kadın Voleybol Takımımız Almanya mücadelesini kazanarak ikinci haftaya galibiyetle başlamayı hedefliyor. Peki Filenin Sultanları maçları ne zaman başlayacak? Almanya Türkiye maçı hangi tarihte? İşte, 2. hafta maç programı…

Haber Merkezi - NTV Spor 24.05.2024 - 14:02
Filenin Sultanları maç tarihleri 2024: Türkiye - Almanya voleybol maçı ne zaman, saat kaçta?

Dünya 1 numarası ve son Milletler Ligi şampiyonu Türkiye, ikinci hafta parkeye çıkmaya hazırlanıyor. Hollanda ve Fransa karşısında kazanırken Japonya ve İtalya maçlarını kaybeden Türkiye, ikinci hafta hata yapmak istemiyor. Milletler Ligi’nde üç hafta sonucunda puan sıralamasında ilk 8’de yer alan takımlar Haziran ayında yapılacak finallerde mücadele etmeye hak kazanacak. Final etabı ise Tayland’da düzenlenecek. VNL’de puan sıralamasında Polonya ve Brezilya eşit puana sahipken Çin, Kanada ve Japonya 9’ar puanda yer alıyor. Peki Almanya - Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta? İşte, karşılaşmanın detayları…

TÜRKİYE - ALMANYA MAÇI NE ZAMAN?

1.hafta maçlarının tamamlanmasıyla gözler ABD etabına çevrildi. Filenin SultanlarI, ikinci hafta Almanya, Sırbistan, Güney Kore ve ABD ile karşılaşacak.

Almanya - Türkiye Milletler Ligi mücadelesi 29 Mayıs Çarşamba günü saat 22.30’da başlayacak.

FİLENİN SULTANLARI’NDA HEDEF İLK 8

Millilerimiz, Milletler Ligi’nin üçüncü haftasında ise 11-16 Haziran 2024 tarihleri arasında karşılaşmalarını Hong Kong’ta oynayacak. Filenin Sultanlarının üçüncü hafta grubunda Çin, Brezilya, Polonya, Dominik Cumhuriyeti, Almanya, Tayland ve Bulgaristan takımları yer alacak.

Üç haftanın tamamlanmasının ardından puan sıralamasını ilk 8 sırada tamamlayan takımlar finallerde mücadele etmeye hak kazanacak. Finaller 20-23 Haziran 2024 tarihlerinde Tayland'da düzenlenecek.

2. HAFTA MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU

29 Mayıs Çarşamba: Almanya-Türkiye
31 Mayıs Cuma: Sırbistan-Türkiye
1 Haziran Cumartesi: Güney Kore-Türkiye
2 Haziran Pazar: ABD-Türkiye

Sayfa Yükleniyor...