Fransa - Japonya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (Kadınlar Milletler Ligi)

Kadınlar Milletler Ligi’nde Fransa ve Japonya karşı karşıya geliyor. Japonya geride kalan 5 maçta 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet elde etti. 5. sırada yer alan Japonya, Fransa karşısında kazanarak ilk 4 sırada yer almayı hedefliyor. Fransa ise aldığı üst üste mağlubiyetleri unutturmak için parkeye çıkıyor. Fransa geride kalan maçlarda sadece 3 set kazanabilirken rakiplerine 13 set verdi. Peki Fransa - Japonya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Haber Merkezi - NTV Spor 29.05.2024 - 17:36
Fransa - Japonya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (Kadınlar Milletler Ligi)

’nde finaller için mücadele eden Fransa ve Japonya, ikinci hafta mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Fransa rakip olduğu İtalya, Türkiye, Polonya ve Almanya maçlarından mağlubiyetle ayrıldı. Japonya ise Almanya, Bulgaristan ve Türkiye’yi mağlup etti. Fransa - Japonya mücadelesinin ekranlara geleceği kanal ve başlangıç saati tutkunları tarafından araştırılıyor. Peki Fransa - Japonya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, Fransa - Japonya Milletler Ligi mücadelesinin detayları…

?

VNL’de ikinci hafta karşılaşmaları başladı. Fransa ve Japonya’nın karşı karşıya geleceği mücadele 30 Mayıs Perşembe günü saat 10.55’te başlayacak. Karşılaşma TRT Spor Yıldız ekranlarından yayınlanacak.

MİLLETLER LİGİ GÜNCEL PUAN DURUMU

Polonya - 15 puan
Brezilya - 14 puan
Çin - 12 puan
İtalya - 12 puan
Japonya - 9 puan
ABD - 9 puan
Kanada - 9 puan
Türkiye - 7 puan
Hollanda - 6 puan
Dominik Cumhuriyeti - 6 puan
Almanya 3 puan
Fransa 3 puan
Güney Kore - 3 puan
Sırbistan - 3 puan
Tayland - 3 puan
Bulgaristan - 0 puan

Sayfa Yükleniyor...