Giovanni Guidetti'den İtalya maçı yorumu: "İki takımın seviyesi aynı değildi"

2022 FIVB Milletler Ligi yarı final mücadelesinde İtalya'ya 3-0 kaybeden milli takımın başantrenörü Giovanni Guidetti, iki takımın sahadaki seviyelerinin aynı olmadığını söyledi.

NTV Spor 16.07.2022 - 21:06
Guidetti: İki takımın seviyesi aynı değildi

, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada 'nın dünyanın en iyi takımlarından biri olduğuna dikkati çekerek, "Bu karşılaşma iyi ki Ankara'da oynandı. Taraftar bizi enerjileriyle desteklediler ve katkı verdiler." dedi. 

- Guidetti ne söyledi?

"İki takımın seviyesi aynı değildi sahada." ifadesini kullanan Guidetti, "Şimdi soyunma odasına gideceğim ve yarınki maç için düşünmeye ve hazırlanmaya başlayacağız. Bu taraftar madalyayı hak ediyor. Biz de yarın sahada bunun için elimizden geleni yapacağız." diye konuştu.

Milli takım oyuncusu İlkin Aydın, turnuvanın bu karşılaşmayla bitmediğini vurgulayarak, kürsüde olmak istediklerini söyledi.

Karşılaşma öncesi konuştukları oyunu sahaya yansıtamadıklarını dile getiren İlken Aydın, "Bu maçla turnuva bitmedi. Yarın kürsü için sahada olacağız. Kürsüde olmak istiyoruz. Bu maçtaki hatalarımızdan ders çıkaracağız. Sabah antrenmanımızı yapıp üçüncülük için sahaya çıkacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...