Güney Kore - Bulgaristan Milletler Ligi maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

ABD’de gerçekleşen Kadın Milletler Ligi’nde Güney Kore ve Bulgaristan karşı karşıya geliyor. Mücadelenin ekranlara geleceği kanal ve başlangıç saati ise sporseverler tarafından yakından takip ediliyor. Milletler Ligi’ne istediği gibi başlangıç yapamayan Bulgaristan, organizasyonda galibiyeti bulunmayan tek ülke oldu. Güney kore ise Bulgaristan karşısında alacağı galibiyetle puan sıralamasında daha yukarıları hedefliyor. Peki Güney Kore- Bulgaristan voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, karşılaşmaya ilişkin detaylar…

Haber Merkezi - NTV Spor 29.05.2024 - 11:46
Güney Kore - Bulgaristan Milletler Ligi maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

’nde heyecan bu hafta oynanacak karşılaşmalarla devam ediyor. Güney Kore ve Bulgaristan ikinci haftada ilk kez parkeye çıkıyor. Bulgaristan rakipleriyle oynadığı toplam 13 sette sadece 1 galibiyet alabilirken Güney Kore mücadelesiyle çıkış arıyor. Güney Kore takımı Dominik Cumhuriyeti, Brezilya ve Çin karşısında aldığı mağlubiyetlerle puan sıralamasında 13. sırada yer alıyor. Bulgaristan ise Milletler Ligi’nde henüz puanla tanışmadı. Peki Güney Kore- Bulgaristan kadın voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, mücadelenin detayları…

GÜNEY KORE - BULGARİSTAN VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

Güney Kore geride kalan 4 maçta 1 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldı. Milletler Ligi’nde çıkış hedefleyen Güney Kore, tek galibiyetini Tayland karşısında aldı.

Bulgaristan ise ilk hafta geride kalırken oynadığı 4 mücadelenin tamamını kaybetti. Bulgaristan, Fransa, İtalya, Japonya ve Hollanda maçlarında sadece 1 set kazanabildi.

Güney Kore- Bulgaristan mücadelesi 29 Mayıs Çarşamba günü saat 18.55’te başlayacak. Karşılaşma TRT Spor Yıldız ekranlarından yayınlanacak.

KADINLAR MİLLETLER LİGİ GÜNCEL PUAN SIRALAMASI

Polonya - 15 puan
Brezilya - 14 puan
Çin - 9 puan
İtalya - 9 puan
Japonya - 9 puan
ABD - 9 puan
Kanada - 9 puan
Türkiye - 7 puan
Hollanda - 6 puan
Dominik Cumhuriyeti - 6 puan
Almanya 3 puan
Fransa 3 puan
Güney Kore - 3 puan
Sırbistan - 3 puan
Tayland - 3 puan
Bulgaristan - 0 puan

Sayfa Yükleniyor...