Kadınlar Milletler Ligi yarı final maçları ne zaman? Filenin Sultanları yarı finale yükseldi mi, rakibi kim oldu?

Kadınlar Milletler Ligi’nde yarı finale yükselen üç takım belli oldu. Çeyrek final mücadelesinde İtalya, ABD’yi set vermeden 3-0 geçerken adını yarı finale yazdırdı. Filenin Sultanları ise çeyrek finalde Polonya ile karşı karşıya geliyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı yarı finale yükselmesi durumunda İtalya ile eşleşecek. Yarı finalde diğer mücadelede ise Brezilya ve Japonya final için mücadele edecek. Peki Milletler Ligi yarı final maçı ne zaman? Filenin Sultanları yarı finale yükseldi mi? İşte, Milletler Ligi yarı final ve final maç programı…

Haber Merkezi - NTV Spor 21.06.2024 - 17:46
Kadınlar Milletler Ligi yarı final maçları ne zaman? Filenin Sultanları yarı finale yükseldi mi, rakibi kim oldu?

VNL’de grup aşamasını 6. basamakta tamamlayarak çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi. A Milli Kadın Takımı’nın rakibi Polonya olurken mücadele 21 Haziran cuma günü oynanıyor. Milletler Ligi’nde heyecan devam ederken maç programı yakından takip ediliyor. Filenin Sultanları, Polonya karşısında galibiyet alması durumunda adını yarı finale yazdıracak. ABD’yi mağlup eden İtalya yarı finalde rakibini bekliyor. Peki yarı final maçları ne zaman? İşte, maç programı…

KADINLAR MİLLETLER LİGİ MAÇI NE ZAMAN?

Kadınlar Milletler Ligi’nde yarı final karşılaşmaları 22 Haziran Salı günü oynanacak. Brezilya - Japonya mücadelesi saat 16.30’da başlayacak.

Henüz Türkiye - Polonya çeyrek final mücadelesi sona ermediğinden maçın saati belli olmadı. Filenin Sultanları yarı finale yükselmesi durumunda İtalya ile karşılaşacak.

Milletler Ligi’nde final karşılaşması ise 23 Haziran Pazar günü saat 13.00’da oynanacak.

YARI FİNALE YÜKSELEN ÜÇ TAKIM BELLİ OLDU

Kadınlar Milletler Ligi yarı finalinde İtalya ve ABD karşı karşıya geldi. İtalya rakibini 3-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Brezilya ve Çin yarı finale yükselen diğer takımlar oldu. Yarı finale yükselen son takım Türkiye - Polonya maçının kazananı olacak.

Sayfa Yükleniyor...