Melissa Vargas Türk oldu

Fenerbahçe Opet'in Kübalı oyuncusu Melissa Vargas, Türk vatandaşı oldu.

NTV Spor 10.04.2021 - 17:18

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nde Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey ile takım kaptanı Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol ve Melissa Vargas'ı konuk etti.

Küba vatandaşı ve Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Melissa Teressa Vargas düzenlenen organizasyonla Türk vatandaşlığına geçti. Vargas bundan sonra milli takım için ter dökebilecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Melissa Vargas'ın Türk vatandaşlığı almasından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Uzun süredir uğraştığımız bir konuydu. Son 3 sezondur ülkemizde başarıyla forma giyen Melissa Vargas'ı Türk vatandaşı yapmış olduk. Türk voleybolu ve Türk sporu adına hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız da konuyu ilettiğimiz andan itibaren bizlerle çok yakından ilgilendi. Kendisine, Türk voleyboluna verdiği büyük destek için her zaman olduğu gibi sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Sayfa Yükleniyor...