Zanini mağlubiyeti değerlendirdi

Avrupa Şampiyonası'nda Slovakya'ya 3-2 kaybeden Milliler'de antrenör Emanuele Zanini, "Polonya maçında her şeyimizi ortaya koyduk. Dolasıyla bugün enerjimiz daha azdı" diye konuştu.

NTV Spor 21.09.2013 - 23:09
Zanini mağlubiyeti değerlendirdi
A Milli Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Emanuele Zanini, "Slovak takımı bizden daha çok enerjiye sahipti" dedi.
     
Zanini, Polonya'nın Gdansk kentindeki Avrupa Şampiyonası B Grubu ikinci maçında Slovakya'ya 3-2 yenilmelerinin ardından düzenlenen basın toplantısında, Polonya maçında çok yorulduklarını ve bugünkü maça az enerjileri kaldığını ifade etti.
     
"Biz 2-0 öne geçtikten sonra rakip takım, yedek oyuncularını oyuna dahil ederek maçı kazandı" diyen Zanini, "Slovak takımı bizden daha çok enerjiye sahipti. Mazeretlerden hoşlanmam ancak dün ev sahibi Polonya ile oynadık ve sahada her şeyimizi ortaya koyduk. Dolayısıyla bugün enerjimiz daha azdı. Slovakya 2-0'dan sonra genç oyuncularını oyuna aldı ve bu oyuncular takımlarına enerji verdiler. Son sette ise sonucu bir top belirledi. Slovakya'yı tebrik ediyorum."
     
ULAŞ KIYAK: ÇOK ÜZGÜNÜZ
Milli Takım Kaptanı Ulaş Kıyak ise Slovakya'yı tebrik ederek "Oyun kalitesi yüksek ve heyecanlı bir maç oldu. 2-0 öne geçmemizin ardından kontrolü elimizde tutmayı başaramadık. Onların oyuna sonradan dahil olan yedek oyuncuları çok daha iyi oynadı. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Yarınki Fransa maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Sayfa Yükleniyor...