Transfer Haberi | Lionel Messi, Barcelona'ya dönecek mi?

Barcelona Başkanı Joan Laporta, Lionel Messi'nin tekrar Katalan ekibinde forma giymesini istediklerini ancak ekonomik şartlar nedeniyle bu transferin kolay olmadığını söyledi.

NTV Spor 22.12.2022 - 17:14
Son Güncelleme: 22.12.2022 - 17:59
"Geri dönmesini isteriz ama bu kolay değil"

, kulüp televizyonuna gündemdeki konulara ve Messi'nin 'ya olası dönüşüyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Arjantin'le 2022 Dünya Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Lionel Messi'nin takıma dönmesini istediğini belirten Laporta, "Messi'nin Barcelona'ya dönmesini elbette istiyorum ama bir beklenti yaratamayız. Şu anda Paris Saint Germain'in oyuncusu ve bu çok karmaşık bir konu." ifadelerini kullandı.

Laporta, adı geçtiğimiz yaz birçok takımla anılan ve Manchester United'ın listesinin ilk sırasında yer alan Frenkie De Jong'un takımın ana parçalarından biri olmasını istediğini belirtti.

HABERLERİ

Konuyla ilgili Laporta, "Açıkçası Frenkie'nin ayrılmasına izin vermek istemedim. Takımın ana parçalarından biri olmalı ve benim için zaten öyle. O, liderlerden biri olması gereken bir mükemmel bir oyuncu." değerlendirmesinde bulundu.

İspanya Milli Takımı'ndan emekli olduğunu açıklayan Sergio Busquest'le ilgili ise Laporta, "Sergio ile en azından yaza kadar devam etmek istiyoruz. Kararını ara döneminde öğreneceğiz." ifadelerini kullandı.

Ara transfer dönemi içinse Joan Laporta, çalışmaların devam ettiğini ancak herhangi bir isimle anlaşma aşamasına gelmediklerini belirtti.

Sayfa Yükleniyor...