Fernando Santos: Türkiye'ye karşı her şeyi ayrıntılı olarak hazırlayacağız

Portekiz Teknik Direktörü Fernando Santos, Türkiye'nin birçok iyi futbolcuya sahip olduğunu ve Mart ayına kadar ayrıntılı bir şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

NTV Spor 26.11.2021 - 21:24
"Türkiye'ye karşı her şeyi ayrıntılı olarak hazırlayacağız"

2022 Dünya Kupası Elemeleri play-off turunda , Portekiz ile eşleşti.

A Milli Takım deplasmanda oynayacağı maçta Portekiz'i geçerse final turunda İtalya - Kuzey Makedonya eşleşmesinini galibiyle karşılaşacak ve kazanan taraf Katar'ın yolunu tutacak.

Portekiz'in deneyimli teknik direktörü kura çekiminin ardından eşleşmeleri değerlendirirken 'nin zorlu bir rakip olduğuna dikkat çekti.

"Türkiye bazen çok iyi, bazen değil..."

"İtalya hakkında konuşmanın anlamı yok. Her şeyden önce Türkiye'yi yenmeye odaklanmalıyız. Bu bizim için en önemli final maçı ve ana hedefimiz. Eşleşmeyi çok fazla tartışmaya gerek yok. İki maçta da evimizde oynayacak olmak en baştan beri olumlu bir şey"

"Türkiye prensipte 4-3-3 formasyonuyla oynayan bir takım. Çok iyi oyunculara sahipler. Bazen takım olarak çok iyiler ama bazen de değiller. EURO 2020'de ve şu anda yaptıklarına bakamayız. Onlara karşı her şeyi ayrıntılı olarak hazırlayacağız. Katar'daki turnuvada olacağımıza inancım tam"

Sayfa Yükleniyor...