"Yüzde yüz hazır değilim"

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal, sakatlığını atlatıp takıma döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Ghezzal, henüz tam olarak hazır olmadığını belirterek, "Sakatlığım çok uzun sürdü. Yüzde yüz hazır olduğumu söyleyemem. Sağlık ekibi beni harika bir şekilde hazırladı. Daha iyi olacağım." dedi.

NTV Spor 02.10.2022 - 22:38
Son Güncelleme: 02.10.2022 - 22:42
"Yüzde yüz hazır değilim"
Anadolu Ajansı

Spor Toto 'in 8. haftasında ve Fenerbahçe, 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın ardından Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal golsüz tamamlanan derbiyi değerlendirdi.

Sakatlığının uzun sürdüğünü ancak tekrar takıma döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen Ghezzal, "Gerçekten harika bir duyguydu taraftarların adımı haykırması. Futbolu bu gibi anlar için oynuyoruz. Onların verdiği destek çok şey ifade ediyor. Onlara bu desteğin karşılığını vermek için çalışacağım. Sakatlığım çok uzun sürdü. Yüzde yüz hazır olduğumu söyleyemem. Sağlık ekibi beni harika bir şekilde hazırladı. Daha iyi olacağım." ifadelerini kullandı.

Bu haftaki antrenmanlarda çalışarak gelecek hafta için hazır hale geleceğini belirten Cezayirli oyuncu, "Beşiktaş çok büyük bir takım. Beşiktaş'ın bana ihtiyacı olup olmadığına cevap veremem. Yüzde yüz hazır değilim. Bu hafta elimden geleni yapacağım. 20 dakika oynadım bugün. Önümüzdeki maç için gün gün bakacağız. Ne kadar süre alabilirim, ne kadar iyi olabilirim bunların hepsini önümüzdeki antrenmanlarda ve maç günü göreceğiz." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...