"En son biz kazandık, yine biz kazanacağız"

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe Opet'i altın sette eleyen VakıfBank'ta Buket Gülübay, "Kazanılacak bir maç varsa, kazanan biz oluyoruz. Umarım finalde de böyle olur." dedi.

NTV Spor 06.04.2022 - 22:38
"En son biz kazandık, yine biz kazanacağız"

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi yarı final ikinci maçında VakıfBank’ın 'i altın sette mağlup ederek finale yükselmesinin ardından sarı-siyahlı ekibin pasörlerinden Buket Gülübay, galibiyeti değerlendirdi.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Gülübay, “Fenerbahçe çok güçlü bir takım. Bunu dile getirmeme bile gerek yok, bütün Türkiye görüyordur. Bize de çok iyi hazırlanmışlardı. İlk 2 sette biz çok tutuk başladık, onlar da çok iyi başladı.

Daha sonrasında 3. sette biraz açılmaya başladık. Bence biz biraz ‘winner’ bir takımız. Kazanılacak bir maç varsa, kazanan biz oluyoruz. Umarım finalde de böyle olur. Fenerbahçe’yi de tebrik ediyorum, takım arkadaşlarımı da can-ı gönülden kutluyorum” dedi.

"En son biz kazandık, yine biz kazanacağız"

Finalde karşılaşacakları Imoco Conegliano ile ilgili konuşan Buket Gülübay, “Imoco da çok güçlü bir takım. Bir biz, bir onlar kazanıyor şeklinde gidiyor. Ama ben bunun değişeceğini düşünüyorum. En son biz kazandık, bir daha biz kazanacağız inşallah. Onlar da eminim ki çok iyi hazırlanacaklar bize, biz de öyle. Çalışmaya tam gaz devam edeceğiz. Final tek maç üzerinden, iyi olan kazanacak” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...